TSI20H200CW
TSI20H200CW Taiwan Semiconductor Corporation
TSI20H100CW-TSI20H200CW_E2104.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARR SCHOTT 200V 10A I2PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: I2PAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 770 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 200V 10A I2PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: I2PAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 770 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V.
Інші пропозиції TSI20H200CW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSI20H200CW Виробник : Taiwan Semiconductor TSI20H100CW-TSI20H200CW_E2104.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 20A, 200V, Trench Schottky