Продукція > TSL > TSL0709RA-102KR19-PF
TSL0709RA-102KR19-PF
TSL_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 190MA 4.3 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 4.3Ohm Max, Q @ Freq: 70 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1.3MHz, Current - Saturation (Isat): 200mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 190 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSL0709RA-102KR19-PF TSL0709RA-102KR19-PF Виробник : TDK Corporation TSL_Series.pdf Description: FIXED IND 1MH 190MA 4.3 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 4.3Ohm Max
Q @ Freq: 70 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1.3MHz
Current - Saturation (Isat): 200mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 190 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Q @ Freq: 70 @ 252kHz
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 190 mA