Продукція > TDK > TSL0709RA-152KR16-PF
TSL0709RA-152KR16-PF
TSL0709RA-152KR16-PF TDK
tdk_e532_tsl-1207331.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1500uH
на замовлення 860 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5MH 160MA 5 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 5Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1.3MHz, Current - Saturation (Isat): 170mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1.5 mH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSL0709RA-152KR16-PF TSL_Series.pdf
на замовлення 8000 шт:
TSL0709RA-152KR16-PF TSL0709RA-152KR16-PF Виробник : TDK Corporation TSL_Series.pdf Description: FIXED IND 1.5MH 160MA 5 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1.3MHz
Current - Saturation (Isat): 170mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.5 mH
Current Rating (Amps): 160 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 252kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.5 mH
Current Rating (Amps): 160 mA