Продукція > TDK > TSL0709RA-471KR30-PF
TSL0709RA-471KR30-PF
TSL0709RA-471KR30-PF TDK
tdk_e532_tsl-1207331.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 470uH
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 300MA 1.7 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.7Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Current - Saturation (Isat): 300mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSL0709RA-471KR30-PF TSL0709RA-471KR30-PF Виробник : TDK Corporation TSL_Series.pdf Description: FIXED IND 470UH 300MA 1.7 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.7Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Current - Saturation (Isat): 300mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 300 mA