Продукція > TDK CORPORATION > TSL1112RA-331KR82-PF
TSL1112RA-331KR82-PF
TSL1112RA-331KR82-PF TDK Corporation
TSL_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 820MA 520 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSL1112RA-331KR82-PF TSL1112RA-331KR82-PF Виробник : TDK Corporation TSL_Series.pdf Description: FIXED IND 330UH 820MA 520 MOHM