Продукція > TDK CORPORATION > TSL1315RA-101K2R5-PF
TSL1315RA-101K2R5-PF
TSL1315RA-101K2R5-PF TDK Corporation
TSL_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100UH 2.5A 97 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.551" Dia (14.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 97mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 3.3MHz
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 2.5A 97 MOHM TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.551" Dia (14.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 97mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 3.3MHz, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSL1315RA-101K2R5-PF TSL1315RA-101K2R5-PF Виробник : TDK Corporation TSL_Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 2.5A 97 MOHM TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Q @ Freq: 50 @ 796kHz
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A