TSM 2405S
TSM 2405S TRACO POWER
tsm-datasheet
Виробник: TRACO POWER
Description: TRACO POWER - TSM 2405S - Isol. DC/DC-Wandler, Oberflächenmontage, DIP für Oberflächenmontage, 1:1, 1 W, 1 Ausgang, 5 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 21.6V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 6.8mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 12.7mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 8mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 1kV
DC-Eingangsspannung, max.: 26.4V
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: DIP für Oberflächenmontage
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: TSM Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 200mA
Eingangsverhältnis: 1:1
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 1W
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRACO POWER - TSM 2405S - Isol. DC/DC-Wandler, Oberflächenmontage, DIP für Oberflächenmontage, 1:1, 1 W, 1 Ausgang, 5 V, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 21.6V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Höhe: 6.8mm, Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V, Tiefe: 12.7mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, Breite: 8mm, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Fest, Isolationsspannung: 1kV, DC-Eingangsspannung, max.: 26.4V, euEccn: NLR, DC/DC-Wandler: DIP für Oberflächenmontage, Ausgangsregelung: -, Produktpalette: TSM Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 200mA, Eingangsverhältnis: 1:1, Anwendungen für das Netzteil: -, Ausgangsleistung, max.: 1W, SVHC: No SVHC (16-Jul-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSM 2405S TSM 2405S Виробник : TRACO Power tsm_datasheet-3049673.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD Product Type: DC/DC; Package Style: SMD; Output Power (W): 1; Input Voltage: 24 VDC +/-10%; Output 1 (Vdc): 5; Output 2 (Vdc): N/A; Output 3 (Vdc): N/A
на замовлення 313 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TSM 2405S TSM 2405S Виробник : TRACO POWER info-uitsm2405s.pdf Код виробника: TSM 2405S RoHS DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 200mA; 5V; 1kV; 21,6V~26,4V; -40°C~85°C; EFF 79%; Substitute: TSM2405S; TSM 2405S-TR; TSM2405S-TR; Converters AC/DC and DC/DC
кількість в упаковці: 2 шт
TSM 2405S TSM 2405S Виробник : Traco Power tsm.pdf DC/DC, 1W, Вход: 24VDC, Выход: +5В/200мА, изоляция 1000VDC, корпус SMD (SOIC-14), -40...+85 С Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 10
TSM 2405S TSM 2405S Виробник : Traco Power tsm_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 8-Pin SOIC
на замовлення 711 шт:
на замовлення 711 шт:
Мінімальне замовлення: 11
TSM 2405S TSM 2405S Виробник : Traco Power tsm.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 1W
на замовлення 35 шт:
TSM 2405S Виробник : TRACO POWER tsm.pdf DC-DC Converter; Isolated; Single Output; 1W; 200mA; 5V; 1kV; 21,6V~26,4V; -40°C~85°C; EFF 79%; Substitute: TSM2405S; TSM 2405S-TR; TSM2405S-TR; TSM 2405S UITSM2405S