TSN520M60H
TSN520M60H Taiwan Semiconductor Corporation
TSN520M60H_A2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 20A 8PDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-PowerLDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: 8-PDFN (5.2x5.7)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 580 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 60 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 20A 8PDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-PowerLDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: 8-PDFN (5.2x5.7), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 580 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 60 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TSN520M60H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSN520M60H TSN520M60H Виробник : Taiwan Semiconductor TSN520M60H_A2103.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 20A, 60V, Trench Schottky