Продукція > TRACO POWER > TSP 360-124 WR
TSP 360-124 WR
TSP 360-124 WR Traco Power
tsp-wr.pdf
Виробник: Traco Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 360W
Packaging: Box
Power (Watts): 360W
Features: Adjustable Output, IP20, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 4.92" L x 3.15" W x 4.92" H (125.0mm x 80.0mm x 125.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CB, CE, cCSAus, GS
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 15A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 187 ~ 550 VAC
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 360W, Packaging: Box, Power (Watts): 360W, Features: Adjustable Output, IP20, Remote On/Off, Universal Input, Size / Dimension: 4.92" L x 3.15" W x 4.92" H (125.0mm x 80.0mm x 125.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CB, CE, cCSAus, GS, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 15A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 187 ~ 550 VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP 360-124WR TSP 360-124WR Виробник : TRACO Power tsp_wr-520063.pdf DIN Rail Power Supplies
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TSP 360-124WR TSP 360-124WR Виробник : Traco Power tsp-wr.pdf AC/DC, 360W, Вход: 100-550VAC, Выход: 24VDC/15A, размеры 80х125х125 мм, -25..+70 С, монтаж на DIN-рейку Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт