TSP-BCM12
TSP-BCM12 TRACO POWER
tsp-bcm-datasheet
Виробник: TRACO POWER
tariffCode: 85044095
Art des Zubehörs: Batteriereglermodul
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Industrielle Netzteile der Produktreihe TSP von Tracopower
usEccn: EAR99
Produktpalette: TSP-BCM Series
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: UPS; for DIN rail; 144W; 12VDC; 12A; 110x35x110mm, Type of power supply: UPS, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 144W, Output voltage: 12V DC, Output current: 12A, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 110x35x110mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -25...70°C, Additional functions: battery discharge signalling, Manufacturer series: TSP-BCM, Output voltage range: 12...14V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP-BCM12 TSP-BCM12 Виробник : TRACO Power tsp.pdf Battery Chargers 144W Function Module in a DIN-Rail Mount Metal Case
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TSP-BCM12 TSP-BCM12 Виробник : Traco Power tsp.pdf Description: BATT CNTRL MOD FOR TSP PWR SUPP
Packaging: Box
For Use With/Related Products: TSP Power Supplies
Accessory Type: Battery Controller Module
на замовлення 15 шт:
TSP-BCM12
Додати до обраних Обраний товар
tsp.pdf Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
TSP-BCM12 Виробник : Traco Power tsp-bcm.pdf Модуль заряду і контролю батареї, 12VDC Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
TSP-BCM12 Виробник : TRACO POWER tsp-datasheet.pdf Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: UPS; for DIN rail; 144W; 12VDC; 12A; 110x35x110mm
Type of power supply: UPS
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 144W
Output voltage: 12V DC
Output current: 12A
Electrical connection: terminal block
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 110x35x110mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -25...70°C