TSP-BCM24
TSP-BCM24 TRACO Power
tsp.pdf
Виробник: TRACO Power
DIN Rail Power Supplies 360W Function Module in a DIN-Rail Mount Metal Case
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: UPS; for DIN rail; 360W; 24VDC; 15A; 110x35x110mm, Type of power supply: UPS, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 360W, Output voltage: 24V DC, Output current: 15A, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 110x35x110mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -25...70°C, Additional functions: battery discharge signalling, Manufacturer series: TSP-BCM, Output voltage range: 24...28V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP-BCM24 TSP-BCM24 Виробник : TRACO POWER 1763599.pdf Description: TRACO POWER - TSP-BCM24 - Zubehör für Netzteile, Puffermodul, 360W, 24V, Baureihe TSP
tariffCode: 85044095
Art des Zubehörs: Puffer-Modul
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Baureihe TSP
usEccn: EAR99
Produktpalette: TSP-BCM Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TSP-BCM24 TSP-BCM24 Виробник : Traco Power tsp.pdf Description: BATT CNTRL MOD FOR TSP PWR SUPP
Packaging: Box
For Use With/Related Products: TSP Power Supplies
Accessory Type: Battery Controller Module
на замовлення 26 шт:
TSP-BCM24 TSP-BCM24 Виробник : Traco Power tsp-bcm.pdf Модуль заряду і контролю батареї, 24VDC, 360W Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Description: Power supply: UPS; for DIN rail; 360W; 24VDC; 15A; 110x35x110mm
Type of power supply: UPS
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 360W
Output voltage: 24V DC
Output current: 15A
Electrical connection: terminal block
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 110x35x110mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -25...70°C