TSP-REM360
TSP-REM360 TRACO Power
tsp.pdf
Виробник: TRACO Power
Redundancy Modules 360W Function Module in a DIN-Rail Mount Metal Case
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRACO POWER - TSP-REM360 - Zubehör für Netzteile, Redundanzmodul, 36W, 24V, Baureihe TSP, tariffCode: 85044095, Art des Zubehörs: Redundanzmodul, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Baureihe TSP, usEccn: EAR99, Produktpalette: TSP-REM Series, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP-REM360 TSP-REM360 Виробник : TRACO POWER 1763599.pdf Description: TRACO POWER - TSP-REM360 - Zubehör für Netzteile, Redundanzmodul, 36W, 24V, Baureihe TSP
tariffCode: 85044095
Art des Zubehörs: Redundanzmodul
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Baureihe TSP
usEccn: EAR99
Produktpalette: TSP-REM Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TSP-REM360 TSP-REM360 Виробник : Traco Power tsp.pdf Description: REDUNDANCY MOD FOR TSP PWR SUPP
Packaging: Box
For Use With/Related Products: TSP Power Supplies
Accessory Type: Redundancy Module
на замовлення 8 шт:
TSP-REM360 TSP-REM360 Виробник : Traco Power tsp-rem.pdf Блок живлення редудантний, 15A, для блоків живлення серії TSP Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт