TSP10H45S
TSP10H45S Taiwan Semiconductor Corporation
TSP10H45S SERIES_E2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO277A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 570 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 45 V
на замовлення 84000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO277A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 570 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 45 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP10H45S TSP10H45S Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSP10H45S SERIES_E2103.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO277A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
TSP10H45S TSP10H45S Виробник : Taiwan Semiconductor TSP10H45S SERIES_E2103.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 10A, 45V, Trench Schottky