TSP10U45S
TSP10U45S Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO277A
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 460 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 µA @ 45 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO277A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 460 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 µA @ 45 V.
Інші пропозиції TSP10U45S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP10U45S TSP10U45S Виробник : Taiwan Semiconductor TSP10U45S_F15-911399.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 10A 45V Trench Schottky