TSP10U60S
TSP10U60S Taiwan Semiconductor Corporation
TSP10U60S_F2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 540 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 µA @ 60 V
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 540 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 µA @ 60 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP10U60S TSP10U60S Виробник : Taiwan Semiconductor TSP10U60S_F2103-2950072.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 10A, 60V, Trench Schottky
на замовлення 5590 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TSP10U60S TSP10U60S Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSP10U60S_F2103.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277A
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky