TSP12U120S
TSP12U120S Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 12A TO277A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 12A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 780 mV @ 12 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 120 V
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 12A TO277A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 12A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 780 mV @ 12 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 120 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP12U120S TSP12U120S Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation Description: DIODE SCHOTTKY 120V 12A TO277A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
TSP12U120S TSP12U120S Виробник : Taiwan Semiconductor tsp12u120s_f2103.pdf Diode Schottky 120V 12A 3-Pin(2+Tab) SMPC T/R
товару немає в наявності
TSP12U120S TSP12U120S Виробник : Taiwan Semiconductor Schottky Diodes & Rectifiers 12A, 120V, Trench Schottky