TSP15H120S
TSP15H120S Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 15A, 120V, TRENCH SCHOTTKY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 120 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 15A, 120V, TRENCH SCHOTTKY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 120 V.
Інші пропозиції TSP15H120S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP15H120S Виробник : Taiwan Semiconductor TSP15H120S%20SERIES_B15-911393.pdf Schottky Diodes & Rectifiers Diode, Low VF Trench Schottky, 15A, 120V