Продукція > TRACO POWER > TSP240-124-3PAC500
TSP240-124-3PAC500
TSP240-124-3PAC500 Traco Power
TSP-3P_Certs.pdf
Виробник: Traco Power
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Packaging: Box
Power (Watts): 240W
Features: IP20
Size / Dimension: 4.33" L x 2.13" W x 4.33" H (110.0mm x 54.1mm x 110.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CB, CE, SIQ
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 400 ~ 550 VAC (3 Phase)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W, Packaging: Box, Power (Watts): 240W, Features: IP20, Size / Dimension: 4.33" L x 2.13" W x 4.33" H (110.0mm x 54.1mm x 110.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CB, CE, SIQ, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 400 ~ 550 VAC (3 Phase).