TSP3H150S
TSP3H150S Taiwan Semiconductor Corporation
TSP3H150S_B2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 150V 3A TO277A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 20 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 150pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 860 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 150V 3A TO277A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 20 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 150pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 860 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V.
Інші пропозиції TSP3H150S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP3H150S TSP3H150S Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSP3H150S_B2103.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 150V 3A TO277A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
товару немає в наявності
TSP3H150S TSP3H150S Виробник : Taiwan Semiconductor TSP3H150S_B2103.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 3A, 150V, Trench Schottky