TSPB15U100S
TSPB15U100S Taiwan Semiconductor Corporation
TSPB15U100S_F2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A SMPC4.0
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: SMPC4.0
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 100 V
на замовлення 5687 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A SMPC4.0, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: SMPC4.0, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 100 V.
Інші пропозиції TSPB15U100S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSPB15U100S TSPB15U100S Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSPB15U100S_F2103.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A SMPC4.0
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
товару немає в наявності
TSPB15U100S Виробник : Taiwan Semiconductor TSPB15U100S_E15-911387.pdf Schottky Diodes & Rectifiers Diode, Low VF Trench Schottky, 15A, 100V