TSPB5H100S
TSPB5H100S Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=TSPB5H100S
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMPC4.0
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: SMPC4.0
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 660 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 100 V
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMPC4.0, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: SMPC4.0, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 660 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSPB5H100S TSPB5H100S Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation pdf.php?pn=TSPB5H100S Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMPC4.0
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TSPB5H100S TSPB5H100S Виробник : Taiwan Semiconductor TSPB5H100S%20SERIES_B15-911360.pdf Schottky Diodes & Rectifiers Diode, Low VF Trench Schottky, 5A, 100V