Продукція > TRACO POWER > TSR 0.5-2415SM
TSR 0.5-2415SM
TSR 0.5-2415SM Traco Power
tsr05smdatasheet.pdf
Виробник: Traco Power
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 1.5V 0.5A 10-Pin SMD Module
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 750MW, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 73%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 1.5V, Power (Watts): 750 mW, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції TSR 0.5-2415SM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSR 0.5-2415SM TSR 0.5-2415SM Виробник : Traco Power tsr0_5sm_datasheet.pdf Description: DC DC CONVERTER 1.5V 750MW
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 73%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 1.5V
Power (Watts): 750 mW