TSU1M45H
TSU1M45H Taiwan Semiconductor Corporation
TSU1M45H_B2211.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 1A, 45V, TRENCH SCHOTTKY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Flat Lead
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 156pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: Micro SMA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 µA @ 45 V
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1A, 45V, TRENCH SCHOTTKY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Flat Lead, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 156pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: Micro SMA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 µA @ 45 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSU1M45H TSU1M45H Виробник : Taiwan Semiconductor TSU1M45H_B2211.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 1A, 45V, Trench Schottky Surface Mount Rectifier
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
TSU1M45H TSU1M45H Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSU1M45H_B2211.pdf Description: 1A, 45V, TRENCH SCHOTTKY
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active