TSU1M60H
TSU1M60H Taiwan Semiconductor
TSU1M60H_A2207.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 1A, 60V, Trench Schottky
на замовлення 11572 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 1A MICRO SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 95pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: Micro SMA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 650 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 µA @ 60 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSU1M60H TSU1M60H Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSU1M60H_A2207.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 60V 1A MICRO SMA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 95pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: Micro SMA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 650 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 µA @ 60 V
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive