TSUP10102
TSUP10102 Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 887pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC4.6U)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 720 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 100 V
на замовлення 4576 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 887pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC4.6U), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 720 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 100 V.
Інші пропозиції TSUP10102
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSUP10102 TSUP10102 Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky