TSUP10H120H
TSUP10H120H Taiwan Semiconductor Corporation
TSUP10H120H_A2403.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 10A, 120V, TRENCH SCHOTTKY
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 615pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC4.6U)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 760 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 120 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: 10A, 120V, TRENCH SCHOTTKY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 615pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC4.6U), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 760 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 120 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSUP10H120H TSUP10H120H Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSUP10H120H_A2403.pdf Description: 10A, 120V, TRENCH SCHOTTKY
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TSUP10H120H TSUP10H120H Виробник : Taiwan Semiconductor TSUP10H120H_A2403.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 10A, 120V, Trench Schottky