TSUP12122
TSUP12122 Taiwan Semiconductor
pdf.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Schottky 120V 12A 3-Pin(2+Tab) TO-277A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 269
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12A, 120V, TRENCH SCHOTTKY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 891pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 12A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC4.6U), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 12 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 120 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSUP12122 TSUP12122 Виробник : Taiwan Semiconductor pdf.pdf Diode Schottky 120V 12A 3-Pin(2+Tab) TO-277A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
TSUP12122 TSUP12122 Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation Description: 12A, 120V, TRENCH SCHOTTKY
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 891pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 12A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC4.6U)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 12 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 120 V
Мінімальне замовлення: 4
TSUP12122 TSUP12122 Виробник : Taiwan Semiconductor Schottky Diodes & Rectifiers 12A, 120V, Trench Schottky
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
товару немає в наявності
TSUP12122 Виробник : TAIWAN SEMICONDUCTOR Category: SMD Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; TO277A; SMD; 100V; 12A; reel,tape
Type of diode: Schottky rectifying
Case: TO277A
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 0.1kV
Load current: 12A