TSUP15M45SH S1G
TSUP15M45SH S1G Taiwan Semiconductor
TSUP15M45SH_A1909-1918957.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 15A, 45V TRENCH SCHOTTKY RECTIFIER
на замовлення 2983 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 15A SMPC4.6U, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 1803pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: SMPC4.6U, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 350 µA @ 45 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSUP15M45SH S1G TSUP15M45SH S1G Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation Description: DIODE SCHOTTKY 45V 15A SMPC4.6U
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 1803pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: SMPC4.6U
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 350 µA @ 45 V