TSUP5M45SH S1G
TSUP5M45SH S1G Taiwan Semiconductor
TSUP5M45SH_A1909-1918958.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 5A, 45V TRENCH SCHOTTKY RECTIFIER
на замовлення 2989 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 5A SMPC4.6U, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 589pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: SMPC4.6U, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 45 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TSUP5M45SH S1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSUP5M45SH S1G TSUP5M45SH S1G Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSUP5M45SH_B2103.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 45V 5A SMPC4.6U
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 589pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: SMPC4.6U
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 45 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky