TSUP5M60SH S1G
TSUP5M60SH S1G Taiwan Semiconductor
Виробник: Taiwan Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 5A, 60V, Trench Schottky
на замовлення 1053 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMPC4.6U, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 346pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: SMPC4.6U, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 640 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 60 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TSUP5M60SH S1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSUP5M60SH S1G TSUP5M60SH S1G Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation Description: DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMPC4.6U
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 346pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: SMPC4.6U
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 640 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 60 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive