TSUP8M45SH M3G
TSUP8M45SH M3G Taiwan Semiconductor Corporation
TSUP8M45SH_B2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 8A SMPC4.6U
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 932pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 8A
Supplier Device Package: SMPC4.6U
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 45 V
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 8A SMPC4.6U, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 932pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 8A, Supplier Device Package: SMPC4.6U, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 8 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 45 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSUP8M45SH M3G TSUP8M45SH M3G Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSUP8M45SH_B2103.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 45V 8A SMPC4.6U
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TSUP8M45SH M3G TSUP8M45SH M3G Виробник : Taiwan Semiconductor TSUP8M45SH_B2103.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 8A, 45V, Schottky Rectifier