TSUP8M45SH
TSUP8M45SH Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 8A SMPC4.6U
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 932pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 8A
Supplier Device Package: SMPC4.6U
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 45 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 4500 шт:
Написати відгук
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - TSUP8M45SH - Schottky-Gleichrichterdiode, 45 V, 8 A, Einfach, TO-277A, 3 Pin(s), 600 mV, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: TO-277A, Durchlassstoßstrom: 150A, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Einfach, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: Y, Durchlassspannung, max.: 600mV, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 8A, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: Trench Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Periodische Spitzensperrspannung: 45V, Betriebstemperatur, max.: 175°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSUP8M45SH TSUP8M45SH Виробник : TAIWAN SEMICONDUCTOR 3256634.pdf Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - TSUP8M45SH - Schottky-Gleichrichterdiode, 45 V, 8 A, Einfach, TO-277A, 3 Pin(s), 600 mV
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-277A
Durchlassstoßstrom: 150A
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: N
Durchlassspannung, max.: 600mV
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 8A
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: Trench Series
productTraceability: No
Periodische Spitzensperrspannung: 45V
Betriebstemperatur, max.: 175°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
TSUP8M45SH TSUP8M45SH Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation Description: DIODE SCHOTTKY 45V 8A SMPC4.6U
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-277A
Durchlassstoßstrom: 150A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: Y
Durchlassspannung, max.: 600mV
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: Trench Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Мінімальне замовлення: 9
TSUP8M45SH TSUP8M45SH Виробник : Taiwan Semiconductor Schottky Diodes & Rectifiers 8A, 45V, Trench Schottky