TSZU52C10 RGG
TSZU52C10 RGG TAIWAN SEMICONDUCTOR
TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf
Виробник: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.15W; 10V; SMD; reel,tape; 0603; single diode
Case - mm: 1608
Kind of package: reel; tape
Mounting: SMD
Semiconductor structure: single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.15W
Tolerance: ±5%
Zener voltage: 10V
Case - inch: 0603
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 10V 150MW 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7.5 V.
Інші пропозиції TSZU52C10 RGG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSZU52C10 RGG TSZU52C10 RGG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf Description: DIODE ZENER 10V 150MW 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7.5 V
товару немає в наявності
TSZU52C10 RGG Виробник : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0%20SERIES_F1601-1021459.pdf Zener Diodes 10 Volt 150mW 10%