TSZU52C33
TSZU52C33 Taiwan Semiconductor Corporation
TSZU52C2V0%20SERIES_G2009.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 603, 150MW, 5%, SMALL SIGNAL ZEN
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 603, 150MW, 5%, SMALL SIGNAL ZEN, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 25 V.
Інші пропозиції TSZU52C33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSZU52C33 TSZU52C33 Виробник : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0%20SERIES_F1601-1021459.pdf Zener Diodes 33 Volt 150mW 10%