TSZU52C3V3 RGG
TSZU52C3V3 RGG Taiwan Semiconductor
tszu52c2v020series_f1601.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diode Single 3.3V 5% 95Ohm 150mW 2-Pin Case 0603(1608Metric) T/R
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 1 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSZU52C3V3 RGG TSZU52C3V3 RGG Виробник : Taiwan Semiconductor tszu52c2v020series_f1601.pdf Zener Diode Single 3.3V 5% 95Ohm 150mW 2-Pin Case 0603(1608Metric) T/R
Кількість Ціна
TSZU52C3V3 RGG TSZU52C3V3 RGG Виробник : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0%20SERIES_G2009.pdf Zener Diodes 150mW, 5%, Small Signal Zener Diode
Мінімальне замовлення: 10
Description: Diode: Zener; 0.15W; 3.3V; SMD; reel,tape; 0603; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.15W
Zener voltage: 3.3V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Semiconductor structure: single diode
Case - mm: 1608
Case - inch: 0603
на замовлення 370 шт:
Мінімальне замовлення: 21
товару немає в наявності
TSZU52C3V3 RGG TSZU52C3V3 RGG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSZU52C2V0%20SERIES_G2009.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 1 V