TSZU52C3V3 Taiwan Semiconductor
TSZU52C2V0%20SERIES_G2009.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diode Single 3.3V 5% 95Ohm 150mW 2-Pin Case 0603(1608Metric)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 603, 150MW, 5%, SMALL SIGNAL ZEN, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 1 V.
Інші пропозиції TSZU52C3V3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 1 V
товару немає в наявності
TSZU52C3V3 TSZU52C3V3 Виробник : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0%20SERIES_G2009.pdf Zener Diodes 3.3 Volt 150mW 10%