TSZU52C3V6 RGG
TSZU52C3V6 RGG Taiwan Semiconductor
TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 150mW, 5%, Small Signal Zener Diode
на замовлення 19947 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.6V 150MW 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 1 V.
Інші пропозиції TSZU52C3V6 RGG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSZU52C3V6 RGG TSZU52C3V6 RGG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf Description: DIODE ZENER 3.6V 150MW 0603
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 1 V