TSZU52C4V7
TSZU52C4V7 Taiwan Semiconductor
tszu52c2v020series_f1601.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Zener Single 4.7V 5% 150mW 2-Pin Case 0603(1608Metric) T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 4.71V 150MW 603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±4.99%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.71 V, Impedance (Max) (Zzt): 78 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V.
Інші пропозиції TSZU52C4V7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSZU52C4V7 TSZU52C4V7 Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TSZU52C2V0%20SERIES_G2009.pdf Description: DIODE ZENER 4.71V 150MW 603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±4.99%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.71 V
Impedance (Max) (Zzt): 78 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V
товару немає в наявності
TSZU52C4V7 TSZU52C4V7 Виробник : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0%20SERIES_G2009.pdf Zener Diodes 4.7 Volt 150mW 10%