TSZU52C5V1
TSZU52C5V1 Taiwan Semiconductor Corporation
TSZU52C2V0%20SERIES_G2009.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 5.1V 150MW 603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±4.99%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 800 mV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 5.1V 150MW 603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±4.99%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 800 mV.
Інші пропозиції TSZU52C5V1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSZU52C5V1 TSZU52C5V1 Виробник : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0%20SERIES_G2009.pdf Zener Diodes 5.1 Volt 150mW 10%