TSZU52C8V2 RGG
TSZU52C8V2 RGG Taiwan Semiconductor Corporation
TSZU52C2V0 SERIES_G2009.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 8.2V 150MW 0603
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 8.2V 150MW 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 6 V.
Інші пропозиції TSZU52C8V2 RGG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSZU52C8V2 RGG TSZU52C8V2 RGG Виробник : Taiwan Semiconductor TSZU52C2V0%20SERIES_F1601-1021459.pdf Zener Diodes 8.2 Volt 150mW 10%