TT2-100KC3H-7
TT2-100KC3H-7.pdf
Код товару: 165540
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Активні компоненти > Датчики
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: NTC thermistor; 100kΩ; THT; 4066K; -40÷300°C; ±1%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 100kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 4066K
Operating temperature: -40...300°C
Tolerance: ±1%
на замовлення 726 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead, Glass
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 300°C
B25/85: 4066K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 2.47" (62.80mm)