TT2-30KC5-3
TT2-30KC5-3 TEWA TEMPERATURE SENSORS
TT2-30KC5-3.pdf
Виробник: TEWA TEMPERATURE SENSORS
Category: THT measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 30kΩ; THT; 3990K; -40÷300°C; ±1%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 30kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 3990K
Operating temperature: -40...300°C
Tolerance: ±1%
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 30KOHM 3990K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Glass, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 300°C, B25/85: 3990K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 30K, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 2.47" (62.80mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead, Glass
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 300°C
B25/85: 3990K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 30K
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 2.47" (62.80mm)