TT320N16SOFHPSA1
TT320N16SOFHPSA1 Infineon Technologies
Infineon-TT320N16SOF-DataSheet-v03_08-EN.pdf
Виробник: Infineon Technologies
Thyristor Modules L#T-BOND MODULE
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INFINEON - TT320N16SOFHPSA1 - Thyristormodul, Reihenschaltung, 520A, 1.6kV, tariffCode: 85413000, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 320A, euEccn: NLR, RMS-Durchlassstrom: 520A, Zündspannung, max.: 2V, Periodische Spitzen-Sperrspannung: 1.6kV, Wiederkehrende Spitzensperrspannung: 1.6kV, SCR-Modul: Reihenschaltung - SCR / Diode, Anzahl der Pins: 7Pin(s), Produktpalette: -, Zündstrom, max.: 150mA, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Thyristormontage: Platte, Bauform - Thyristor: Modul, Betriebstemperatur, max.: 130°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TT320N16SOFHPSA1 TT320N16SOFHPSA1 Виробник : Infineon Technologies Infineon-TT320N16SOF-DS-v03_07-EN.pdf?fileId=5546d462525dbac40152cb734ec3695d Description: THYRISTOR MODULE 1600V 320A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: 130°C (TJ)
Structure: Series Connection - All SCRs
Current - Hold (Ih) (Max): 150 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA
Number of SCRs, Diodes: 2 SCRs
Current - On State (It (AV)) (Max): 320 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 2 V
Part Status: Active
Current - On State (It (RMS)) (Max): 520 A
Voltage - Off State: 1.6 kV
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TT320N16SOFHPSA1 TT320N16SOFHPSA1 Виробник : INFINEON INFN-S-A0003370694-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: INFINEON - TT320N16SOFHPSA1 - Thyristormodul, Reihenschaltung, 520A, 1.6kV
tariffCode: 85413000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 320A
euEccn: NLR
RMS-Durchlassstrom: 520A
Zündspannung, max.: 2V
Periodische Spitzen-Sperrspannung: 1.6kV
Wiederkehrende Spitzensperrspannung: 1.6kV
SCR-Modul: Reihenschaltung - SCR / Diode
Anzahl der Pins: 7Pin(s)
Produktpalette: -
Zündstrom, max.: 150mA
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Thyristormontage: Platte
Bauform - Thyristor: Modul
Betriebstemperatur, max.: 130°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1 шт:
TT320N16SOFHPSA1 TT320N16SOFHPSA1 Виробник : Infineon Technologies infineon-tt320n16sof-datasheet-v03_08-en.pdf SCR Module Diode 1600V 520A(RMS) 9500A 7-Pin PB50SB-1 Tray
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TT320N16SOFHPSA1 Виробник : Infineon Infineon-TT320N16SOF-DS-v03_07-EN.pdf?fileId=5546d462525dbac40152cb734ec3695d Phase control thyristor 1600 V Група товару: Силові діоди, тиристори, діод-тиристорні модулі Од. вим: шт