Продукція > TEWA SENSORS LLC > TT4-PT1000B-174-293-PL
TT4-PT1000B-174-293-PL
TT4-PT1000B-174-293-PL TEWA Sensors LLC
TT4-PT1000B-174-293-PL.PDF
Виробник: TEWA Sensors LLC
Description: SENSOR RTD PROBE
Packaging: Bulk
Package / Case: Probe
Temperature Coefficient: 3850ppm/°C
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 450°C
Termination: Wire Leads
Part Status: Active
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Temp. Sensors - Resistance Thermometers, Description: Sensor: temperature; Pt1000; 1000Ω; cl.B; Body dim: Ø6x74mm, Type of sensor: temperature, Kind of temperature sensor: Pt1000, Resistance: 1kΩ, Tolerance: cl.B, Body dimensions: Ø6x74mm, Leads: leads x2, Operating temperature: -40...450°C, Lead length: 0.22m.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Sensor: temperature; Pt1000; 1000Ω; cl.B; Body dim: Ø6x74mm
Type of sensor: temperature
Kind of temperature sensor: Pt1000
Resistance: 1kΩ
Tolerance: cl.B
Body dimensions: Ø6x74mm
Leads: leads x2
Operating temperature: -40...450°C