TT6-100KC3L-5-AUR
TT6-100KC3L-5-AUR TEWA TEMPERATURE SENSORS
TT6-100KC3L-5-AUR.PDF
Виробник: TEWA TEMPERATURE SENSORS
Category: THT measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 100kΩ; THT; 3950K; -30÷120°C; ±1%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 100kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 3950K
Operating temperature: -30...120°C
Tolerance: ±1%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THIN FILM (0.6MM) NTC 100K OHM,, Packaging: Bulk, Package / Case: Probe, Mounting Type: User Defined, Operating Temperature: -30°C ~ 120°C, B25/50: 3950K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±1%, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TT6-100KC3L-5-AUR TT6-100KC3L-5-AUR Виробник : TEWA Sensors LLC TT6-100KC3L-5-AUR.PDF Description: THIN FILM (0.6MM) NTC 100K OHM,
Packaging: Bulk
Package / Case: Probe
Mounting Type: User Defined
Operating Temperature: -30°C ~ 120°C
B25/50: 3950K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%