TT6-10KC8-9-25
TT6-10KC8-9-25 TEWA TEMPERATURE SENSORS
TT6-10KC8-9-25.pdf
Виробник: TEWA TEMPERATURE SENSORS
Category: THT measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 10kΩ; THT; 3435K; -30÷120°C; ±1%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 10kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 3435K
Operating temperature: -30...120°C
Tolerance: ±1%
на замовлення 1697 шт:
Написати відгук
Description: THIN FILM (0.6MM) NTC 10K OHM,, Packaging: Bulk, Package / Case: Probe, Mounting Type: User Defined, Operating Temperature: -30°C ~ 120°C, B25/85: 3435K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TT6-10KC8-9-25 TT6-10KC8-9-25 Виробник : TEWA Sensors LLC TT6-10KC8-9-25.pdf Description: THIN FILM (0.6MM) NTC 10K OHM,
Mounting Type: User Defined
Operating Temperature: -30°C ~ 120°C
B25/85: 3435K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%