TT7-0.73KC7-1
TT7-0.73KC7-1 TEWA Sensors LLC
TT7-0.73KC7-1.pdf
Виробник: TEWA Sensors LLC
Description: LEAD FRAME NTC 0.73K OHM, B 3560
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead, Epoxy
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/85: 3560K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 727
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 0.98" (25.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LEAD FRAME NTC 0.73K OHM, B 3560, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Epoxy, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/85: 3560K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 727, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 0.98" (25.00mm).