TT7-10KC8-3
TT7-10KC8-3 TEWA TEMPERATURE SENSORS
TT7-10KC8-3  (rev 01).pdf
Виробник: TEWA TEMPERATURE SENSORS
Category: THT measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 10kΩ; THT; 3435K; -40÷125°C; ±1%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 10kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 3435K
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±1%
на замовлення 2355 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LEAD FRAME NTC 10K 1% OHM, B 3, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Epoxy, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/85: 3435K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 0.41" (10.50mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead, Epoxy
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/85: 3435K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 0.41" (10.50mm)