TT7-2.2KC3-2
TT7-2.2KC3-2 TEWA TEMPERATURE SENSORS
TT7-2.2KC3-2  (rev 02).pdf
Виробник: TEWA TEMPERATURE SENSORS
Category: THT measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 2.2kΩ; THT; 3930K; -40÷125°C; ±2%
Resistance: 2.2kΩ
Tolerance: ±2%
Mounting: THT
Operating temperature: -40...125°C
Material constant B: 3930K
Type of sensor: NTC thermistor
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LEAD FRAME NTC 2.2K 2% OHM, B, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Epoxy, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/85: 3930K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 2.2k, Resistance Tolerance: ±2%, Length - Lead Wire: 1.10" (28.00mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції TT7-2.2KC3-2
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/85: 3930K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 2.2k
Resistance Tolerance: ±2%
Length - Lead Wire: 1.10" (28.00mm)