TT7-20KC3-1
TT7-20KC3-1.pdf
Код товару: 207691
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Термістори
у наявності 4 шт:
4 шт - склад
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 20k
Resistance Tolerance: ±1%
B25/75: 3977K
Length - Lead Wire: 1.10" (28.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 999 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Description: NTC thermistor; 20kΩ; THT; 3977K; -40÷125°C; ±1%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 20kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 3977K
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±1%
товару немає в наявності
З цим товаром купують
100 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-100R-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0402
Номінал: 100 Ohm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
2 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 300
22 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-22R-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0402
Номінал: 22 Ohm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
Мінімальне замовлення: 300
0 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-0R-Hitano)
Номінал: 0 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
10pF 50V 5% NP0 0402 (C0402N100J500NU-Hitano)
NPO.pdf
Номінал: 10 pF
Ном.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
490 шт - РАДІОМАГ-Київ
Мінімальне замовлення: 50
100uF 6,3V size-B 10% (293D107X96R3B2TE3-Vishay) (конденсатор танталовий SMD)
Виробник: Vishay
Конденсатори > Танталові SMD конденсатори
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 6,3 V
Точність: ±10%